Planuje 3 tygodniowy wyjazd…

Planuje 3 tygodniowy wyjazd na Floryde w wakacje, w okolice Cape Canaveral, dokladnie na przełomie lipca i sierpnia. Chcę zaliczyć 50 rocznicę Apollo 11 i przede wszystkim, zalogowy start Dragona. Intuicja mi podpowiada, że SpaceX będzie celowac tak, aby on się na pewno odbył w lipcu, ze względu na ogromną symbolikę miejsca i czasu jednocześnie.

Orientacyjny plan jest taki, że poluje na relatywnie tani lot Norwegianem lub Lufthansa (celuje na 2k pln w obie strony), a na miejscu wynajmuje apartament na airbnb. I w zasadzie pobyt bardziej stacjonarny, stricte ukierunkowany na rzeczy około kosmiczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) W planie oczywiście wizyta w muzeum NASA, może wezmę też swój teleskop.

Poszukuje towarzysza bądź towarzyszy podrozy, tak zeby byla nas co najmniej 2,ale nie więcej niz 6 (chodzi o kwestie logistyczne, np ewentualne wynajcie samochodu i pojechanie gdzieś dalej).

Jeżeli ktoś chciałby doświadczyć na własnej skórze, jak wygląda start rakiety na żywo i byc na miejscu w okrągła 50 rocznicę misji Apollo 11, let me know ( ͡º ͜ʖ͡º)

#spacex #nasa #podroze #podrozujzwykopem #usa