Patrzcie. Boeing leci jako…

Patrzcie. Boeing leci jako drugi, wiekszość zachwytu juz poszła na SpaceX.
SpaceX ma swoją rakiete, ma Dragona, ktory jest bezpieczniejszy od Starlinera, ma superdraco gotowe do akcji w każdym momencie misji, ma LC39-A z ktorego leciał Apollo 11 i wiekszosc STS, ma przyzwoity skafander i wcisnelo manekina z czujnikami, wrzucili mały globusik dla beki, połączyli kontrole lotów z NASA w Firing Room – tym samym, z ktorego obslugiwano STS i Apollo! O tym wszystkim sie mówiło na konferencjach i mówi caly czas, pokazują zdjęcia tej platformy, manekina, mają Muska, który jest przebojowy i lubiany za efekty jego pracy i za charakter i szczerość.
A Boeing? Leci na nie swoich Atlasach… droższych, wymagających SRB do tych misji mimo, że to tylko ISS i dwusilnikowego centaura, który nigdy nie byl w atlasie wykorzystany i nie ląduje, z bezimiennej brzydkiej platformy, bez znanego szerokiej publiczności CEO, który gada z ludzmi jakby był zwyczajnym dobrym ziomkiem, transmisji takiej jak SpaceX pewnie nie zrobią bo to ULA obsluguje rakiete i platforme a do tej pory tego nie robili, do Firing Room też juz nie wejdą, dane na 100% bedą w imperialnych : DDD

Jednym słowem Musk to jest pieprzony wygryw. SpaceX ma 17 lat i zatrudnia mniej niż 5 tys ludzi. Boeing to ogromna światowa korporacja istniejąca od dziesiątek lat. A mimo to jest w dupie.
#spacex