Dzisiaj nawet TVN24 wspomniał…

Dzisiaj nawet TVN24 wspomniał o tym że Elon wyzwał nurka od pedofilów. Zaskoczyło mnie to trochę bo sam TVN kręcił hype o tym że sam wielki Elon Musk leci ratować dzieci, więc nie spodziewałem się słów krytyki w TVN a tu proszę. Szanuje.

Swoją drogą przyznacie, że jest komiczno-żenujące że szef jednej ze światowych firm siedzi na TT i wyzywa obcych ludzi w internecie xD

Wyobrażacie sobie takiego Billa Gatesa który atakuje każdego kto krytykuje Windowsa? xD

kurwa zrób lepszy system operacyjny a nie krytykujesz zboczeńcu

Ciekawe jest to że taki miliarder, który może robić setki ciekawych rzeczy w życiu siedzi na Twitterze i śmieszkuje, wyzywa ogólnie to spędza sporo czasu w necie. Wygląda na to że człowiek wyjdzie z przegrywu ale przegryw z człowieka nigdy. Nawet gdy masz miliardy dolarów na koncie.

Oczywiście ciągle słychać jak Eloniarze usprawiedliwiają swojego guru mówiąc że no trzeba mu dziękować że chciał coś robić że łódki byłyby dobre ale czasu nie wystarczyło.

Hmm no tego nie wiemy. Myślę że jedyny sposób żeby to sprawdzić to wylosować 12 osób z tagu #spacex 13 osobom będzie Looz jako trener i mentor. Wysłać ich do Tajlandii do jaskini i po prostu pozwolić Elonowi działać. Wtedy wszystko będzie jasne( ͡° ͜ʖ ͡°)
#elonmusk
#heheszki